KONST / Litografier / Litografier 14303240

nr 1430 3240

Litografier

2 st. Efter Anders Zorn, Bengtssons Lito AB. Bildmått: 29x19 cm, yttermått inklusive ram: 45x30 cm. Signerad

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 november 2021
kl 18:20:11

6/11 14:46:34 1      Vinnande bud